ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı
09/12/2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Zülküf MEMİŞ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Biga´da yapıldı.![İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_10142646_manet.jpg)
İlimizdeki Eğitim Öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik alınacak tedbirler, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler hususunda değerlendirmeler yapıldı. Karşılaşılan sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.