ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Zülküf MEMİŞ Okul /Kurum Müdürleri ile toplantı yaptı
İlçemizde 06/12/2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Zülküf MEMİŞ başkanlığında okul / kurum müdürleri ile birlikte bilgilendirme toplantısı yaptı.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Zülküf MEMİŞ Okul /Kurum Müdürleri ile toplantı yaptı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_08132756_manet.jpg)
İlçemizde 06/12/2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Zülküf MEMİŞ başkanlığında okul / kurum müdürleri ile birlikte bilgilendirme toplantısı yaptı.
Müdürlüğümüz konferans salonunda yapılan toplantıda okulların geçmiş çalışmaları ve yapacakları olan çalışmalar değerlendirildi.