ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen Karabiga'da okul inşaatında incelemelerde bulundular
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen Karabiga'da okul inşaatında incelemelerde bulundular](/meb_iys_dosyalar/2022_07/26150810_IMG_7997.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen ile birlikte Cenal Elektrik A.Ş tarafından Karabiga Beldesinde yapımı devam eden İlkokul/Ortaokul binasının inşaat alanını gezerek yetkililerden bilgi aldılar.