ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yolindi İlkokulu/Ortaokulu Ziyareti ve Fatih İlkokulu İnşaat Alanında İncelemeler
![Yolindi İlkokulu/Ortaokulu Ziyareti ve Fatih İlkokulu İnşaat Alanında İncelemeler](/meb_iys_dosyalar/2019_12/24085819_WhatsApp_Image_2019-12-23_at_19.53.45.jpg)
Çanakkale Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah KÖKLÜ, Biga Kaymakamı Mustafa CAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Yolindi İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle görüşüp sınıflarda öğrencilerle sohbet ettiler. Ardından yapımı devam eden Fatih İlkokulu inşaat alanını gezerek yetkililerden bilgi aldılar.