ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’in Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’in Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının sonuna geldiğimiz bu günde 11 Ayın sultanı ile vedalaşmanın hüznü ile birlikte bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlarımız, insani, vicdani ve dini güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Bu önemli günlerdeki mutluluğumuzu, hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba sarf etmeliyiz.

Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.

Bu düşüncelerle Ramazan Bayramının, ülkemize, İslam alemine ve tüm dünya devletlerine huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ederim.

 

                                                                                                                                   Erkan BİLEN

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü   

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.