İçdaş Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilek Güreşi Müsabakalarında İl Birincisi Oldu
![İçdaş Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilek Güreşi Müsabakalarında İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2019_02/15172714_4dff9f39-5ccb-47d7-bb51-d5aa3769990a.jpg)
Çanakkale Okullar arası yapılan Okul Sporları "Bilek Güreşi İl Birinciliği" müsabakalarında İçdaş Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Erkekler kategorisinde 4 öğrenci 1 inci olarak altın madalya kazanmışlardır.
İçdaş Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Behlül Aktaş 70 kg Genç Erkekler B, Kutsal AKDEMİR +75 kg Genç Erkekler B, Eray UMUR 65 kg Genç Erkekler A ve Semih DİRÇAŞ 70 kg Genç Erkekler B kategorilerinde birinci olarak 20-24 Mart tarihleri arasında Yalova da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir.
Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi öğretmenleri Timur TOMAL’ı tebrik ediyor, , ilimizi temsilen katılacakları Türkiye Şampiyonasında başarılar dileriz.