ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Zeynep GÜNEY Komposizyon Yarışması Türkiye Üçüncüsü

Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Zeynep GÜNEY Komposizyon Yarışması Türkiye Üçüncüsü

Kompozisyon Yarışması Türkiye Üçüncüsü olan Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Zeynep GÜNEY, Okul  Türkçe Öğretmeni Gülnihal MİRZA ve Okul Müdürü Emin Nail ŞEVİK 02/04/2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’i ve Biga Kaymakamı Mustafa CAN’ı makamında ziyaret etti.

Hamdibey Ortaokulu 8/B sınıfı öğrencisi Zeynep GÜNEY Çanakkale Savaşlarının 104. Yıldönümü Anma Törenleri Kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ortaokullar Arasında Düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında “En Büyük Servetim Çanakkale” konulu eseriyle Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

Kompozisyon Yazma Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü olan ve para ödülü kazanan Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Zeynep GÜNEY  ödülünü 22-24 Nisan 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecek törenle alacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN ve Biga Kaymakamı Mustafa CAN büyük başarıya imza atan Türkiye Üçüncüsü Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Zeynep GÜNEY ve yarışma sürecinde danışmanlık yapan Türkçe Öğretmeni Gülnihal MİRZA’yı tebrik ederek ödüllendirdiler. 

ÇANAKKALE SAVAŞLARININ 104. YILDÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ KAPSAMINDA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ORTAOKULLAR ARASINDA DÜZENLENEN KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

DERECE

ADI SOYADI

OKUL

ÖDÜLÜ

Türkiye Üçüncüsü

Zeynep GÜNEY

Hamdibey Ortaokulu

2000 TL

Türkiye Üçüncüsü Zeynep GÜNEY´in Kompozisyonu İçin Tıklayınız

02-04-201902-04-201902-04-2019

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.