ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları
![Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici Başvuruları](/www/images/mansetresim.png)
İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nce 2019 -2020 Eğitim Öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır. Başvuru İşlemleri 02.09.2019 ? 30.09.2019 Tarihleri arasında Ek-2 ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile görev almak istenilen kuruma yapılacaktır.