ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından başarılı bulunan "Genç İstihdam İçin Kariyer Danışmanlığı" eğitimleri başladı
![Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından başarılı bulunan](/meb_iys_dosyalar/2022_12/05151045_IMG_0092.jpg)
Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından başarılı bulunan "Genç İstihdam İçin Kariyer Danışmanlığı" eğitimi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in açılış konuşmasıyla başladı.
Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 5-11 Aralık 2022 tarihleri arasında 5 gün günde 6 saatten toplamda 30 saat sürecek olan eğitim ile ortaokuldan meslek liselerine ve liseden üniversiteye yönlendirmede bilimsel süreçlerin etkin kullanımı amaçlanmıştır.