ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gümüşçay Çocuklar Gülsün Diye Olcay Doğan Anaokulu "Kitaplar Uyanıyor" Projesini tanıttı.

Gümüşçay Çocuklar Gülsün Diye Olcay Doğan Anaokulu "Kitaplar Uyanıyor" Projesini tanıttı.

Gümüşçay Çocuklar Gülsün Diye Olcay Doğan Anaokulu idareci ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i makamında ziyaret ederek Kitaplar Uyanıyor Projesini tanıttı.

Okul Müdürü Esra Gürler Ergen, çocukların dinleme ve anlama becerileri, kendini ifade etme yeteneği, sözel anlatım gücü ve kelime dağarcığı gibi sözel yeteneklerini geliştiren kitapların, çocukların hayal dünyasını ve dünyaya bakış açısını da doğrudan etkilediğini ifade ederek, çocukların erken çocukluk döneminden itibaren kitaplarla ilişki kurmasını sağlayarak; çocuklarda ve buna bağlı olarak ailelerde kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, okumayı seven, araştırmacı ve bilinçli bir toplum yetiştirmek amacıyla proje kapsamında okula yapılmasını planlanan kütüphane için İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´in desteklerini istediler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek hoş ziyaret için teşekkür etti ve elinden gelen her türlü desteği vereceklerini söyledi.

09-01-2018

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.