ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gümüşçay Atatürk Ortaokulu Tübitak Araştırma Projeleri Bursa Bölge Yarışmasında

Gümüşçay Atatürk Ortaokulu Tübitak Araştırma Projeleri Bursa Bölge Yarışmasında

Gümüşçay Atatürk Ortaokulu öğrencileri 13. TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bursa Bölge Yarışması’na 3. kez katılma hakkı kazandı.

Tarih alanında Sosyal Bilgiler öğretmeni Şuayip AVCI danışmanlığında 7. sınıf öğrencisi Arda AKBAŞ “Kim Bu Mehmetçik?”, Teknolojik Tasarım alanında Fen ve Teknoloji öğretmeni Mehmet KILINÇ danışmanlığında 7. sınıf öğrencileri Ali KUTAY ve Samet Arda ÇETİN “Doğru Park Sistemi”, Değerler Eğitimi alanında Fen ve Teknoloji öğretmeni Mehmet KILINÇ danışmanlığında 7. Sınıf öğrencileri Sümeyye KORKUT ve Yağmur GÜNGÖR “Değerler Eğitiminin Ortaokul Öğrencileri Arasında Yaşanan Akran Zorbalığı Sıklığına Etkisi” adlı çalışmaları ile Biga ilçesini Bursa’da temsil edecekler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Çanakkale’deki 14 proje içerisine giren ve bölge yarışmasında Biga’yı temsil eden Gümüşçay Atatürk Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılar diledi.

25-03-201925-03-201925-03-2019

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.