ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gümüşçay Atatürk İlkokulu - Ortaokulu Toplantı Salonu ve Okul Kütüphanesi Açıldı
![Gümüşçay Atatürk İlkokulu - Ortaokulu Toplantı Salonu ve Okul Kütüphanesi Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_07/11103958_6.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN 10/7/2017 tarihinde Müdürlüğümüz tarafından yaptırılan Gümüşçay Atatürk İlkokulu Ortaokulunu ziyaret etti. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmet verecek olan “Çok Amaçlı Toplantı Salonu ve Okul Kütüphanesi hakkında okul müdüründen bilgi alarak okuldan ayrıldı.