ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması proje komisyonu bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı
![Engelsiz Eğitim Kısa Film Yarışması proje komisyonu bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/07091936_20190506_172746.jpg)
Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanıp Milli Eğitim Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ne sunulan ve uygun bulunup kabul edilen “Engelsiz Eğitim” kısa film yarışması projesi komisyonu 06/05/2019 tarihinde Kaymakamlık toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ebru KAYA başkanlında, Şube Müdürü Duygu ÇEVİRGEN UZUN’un katılımıyla proje bilgilendirme ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdiler.