ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eko Okul Programı uygulayan Toki Hasan Tahsin Günay İlkokulundan Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'e ziyaret
![Eko Okul Programı uygulayan Toki Hasan Tahsin Günay İlkokulundan Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'e ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_12/08155727_IMG_0172.jpg)
Çevreye duyarlı öğrenciler yetiştirmeyi, yaşamları boyunca kullanacakları ve başarılarını etkileyecek alışkanlıklar kazandırmayı amaçlayan Eko-Okullar Programını uygulayan TOKİ Hasan Tahsin Günay İlkokulu müdürü Mehmet Topal beraberinde koordinatör öğretmenler ve öğrencileri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'i ziyaret ettiler. Eko-Okullar Programı koordinatör öğretmenleri Eko-Okullar Programı ve okullarında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.