ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dumlupınar Ortaokulu Müdürü Tahir USLU ve Okul Aile Birliği Yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'i makamında ziyaret etti
![Dumlupınar Ortaokulu Müdürü Tahir USLU ve Okul Aile Birliği Yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'i makamında ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2021_09/28140639_IMG_3312.jpg)
Dumlupınar Ortaokulu Müdürü Tahir USLU, Okul Aile Birliği Başkanı Hatice ÇALIŞKAN ve Üyeleri, 28.09.2021 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'i makamında ziyaret ederek 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN, Dumlupınar Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkan ve Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.