ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dr Leman Başarı Anaokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLENi Makamında Ziyaret Etti
Dr Leman Başarı Anaokulu Öğrencileri 08/05/2017 tarihinde 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i makamında ziyaret etti.![Dr Leman Başarı Anaokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLENi Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_05/08150400__MG_4545i.jpg)
Dr Leman Başarı Anaokulu Öğrencileri 08/05/2017 tarihinde 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i makamında ziyaret etti. Anneler günü ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün duygu ve düşüncelerini dinlediler.