ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP)" Mayıs ayı toplantısı gerçekleştirildi Bakanlığımız Öğretmen yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik  Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP)" Mayıs ayı toplantısı 07/05/2019 tarihinde Biga İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı.

Öğretmen mesleki, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim programı(DÖGEP) kapsamında   ilçemiz okullarında görev yapan Din Kültürü ve  Ahlak Bilgisi Öğretmenleri "Din eğitimi ve öğretimi alanında okullarımız, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası projelerin incelenmesi, değerlendirilmesi ve bu bağlamda yeni projelerin müzakeresi konusunda faaliyet programını gerçekleştirerek müzakerede  bulundular.

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.