Çavuşköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu El Sanatları ve Resim Sergisi Açılışı
![Çavuşköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu El Sanatları ve Resim Sergisi Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/30170952_IMG_8365.jpg)
Biga Çavuşköy Özel Eğitim İş Uyguluma Merkezi Okulu El Sanatları ve Resim Sergisinin açılışını 30 Kasım Cuma günü saat 11:00’de Biga Alışveriş Merkezinde gerçekleştirdi.
Resim sergisi açılışına Belediye Başkanı İsmail Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlayarak, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Resim sergisi 3 gün açık kalacak. Sergide öğrenciler tarafından yapılmış, yaklaşık 50 resim ve 400 el sanatından yapılmış eserler bulunuyor.