Çanakkale İl Birincisi Biga Atatürk Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı Kaymakam Erdinç DOLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i ziyaret etti.
![Çanakkale İl Birincisi Biga Atatürk Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı Kaymakam Erdinç DOLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_01/10115927_WhatsApp_Image_2023-01-10_at_10.33.33.jpg)
Okul sporları kapsamında düzenlenen müsabakalarda Çanakkale İl Şampiyonu olan Biga Atatürk Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımı, Okul Müdürü Fikret CAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin SAĞNAK ile birlikte 10/01/2023 tarihinde Kaymakam Erdinç DOLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i ziyaret etti.
Biga Atatürk Anadolu Lisesi Kız Basketbol takımı 7-10 Şubat 2023 tarihleri arasında Balıkesir Burhaniyede yapılacak bölge müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerdir.
Kaymakam Erdinç DOLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN; öğrencilerimizi, bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ederek Biga Atatürk Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımına bölge müsabakalarında başarılar diledi.