ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Biga TSO Eğitim Komisyonu İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i ziyaret etti.

Biga TSO Eğitim Komisyonu İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Komisyonu üyeleri Jale Kırbaş, Hüseyin Erdoğan ve Tevfik Başarır İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’e nezaket ziyaretinde bulundular. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, projeler ve önümüzdeki dönemde Biga TSO ile Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacakları işbirliğiyle ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Biga TSO’nun her zaman eğitime destek verdiğine vurgu yaparak; “Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Biga TSO’nun yapacağı işbirliği halkımız için önemli fırsatlar olabilir. Vatandaşlarımızın bu imkanlardan faydalanmalarını temenni ediyoruz” dedi.

Biga TSO Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş; "Eğitim kurumlarının en yoğun şekilde faaliyet gösterdiği Biga´da, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlik ve beraberlik içinde başarılı güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz" dedi.

05-06-2018

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.