ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga Ortaokulu Okul Sporları Atletizm Müsabakalarında Yıldız Erkekler Kategorisinde İl Birincisi Oldu
5-6 Nisan 2017 tarihlerinde Çanakkale’de yapılan Okul Sporları Atletizm müsabakalarında Biga Ortaokulu Atletizm Takımı Yıldız Erkekler kategorisinde Çanakkale İl Birincisi oldu.![Biga Ortaokulu Okul Sporları Atletizm Müsabakalarında Yıldız Erkekler Kategorisinde İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2017_04/10093126_4.jpg)
5-6 Nisan 2017 tarihlerinde Çanakkale’de yapılan Okul Sporları Atletizm müsabakalarında Biga Ortaokulu Atletizm Takımı Yıldız Erkekler kategorisinde Çanakkale İl Birincisi oldu. Takım halinde, Balıkesir´de yapılacak Bölge Birinciliğinde Çanakkale ilini temsil edecekler.
Öğrencilerimizi ve Beden Eğitim öğretmenleri Başak KORKMAZ’ı tebrik eder bölge müsabakalarında başarılar dileriz.