ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü´nden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´e ziyaret
![Biga Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü´nden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´e ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_02/08111817_img_3146.jpg)
Biga Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü (BİGMOK) başkanı Mehmet Öztekin ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´i ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen nazik ziyaretlerinden dolayı Biga Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü (BİGMOK) başkanı Mehmet Öztekin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.