ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga Motosiklet ve Doğa Aktiviteleri Derneği´nden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´e ziyaret
![Biga Motosiklet ve Doğa Aktiviteleri Derneği´nden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´e ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_01/30134210_img_3043.jpg)
Biga Motosiklet ve Doğa Aktiviteleri Derneği Başkanı Sedat Çakır ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´i ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen nazik ziyaretlerinden dolayı Biga Motosiklet ve Doğa Aktiviteleri Derneği Başkanı Sedat Çakır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.