ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden İÇDAŞ´a Ziyaret
![Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden İÇDAŞ´a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_02/15095024_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN ve İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hayri ULUTAŞ, İÇDAŞ A.Ş’nin Biga Eğitim ve Öğretimine yönelik sunduğu katkılara istinaden, 14/02/2017 tarihinde İÇDAŞ Kemer Fabrikasına tanışma ve teşekkür ziyaretinde bulunarak, İÇDAŞ yetkililerine Şükran Plaketi takdim etti.