ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Bünyamin BACAK İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i ziyaret etti.
![Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Bünyamin BACAK İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14161234_28060999_1611892598889297_8002763612596803982_o.jpg)
Ç.O.M.Ü Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Bünyamin BACAK, Ç.O.M.Ü Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Suat UĞUR ve Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Yusuf YİĞİT, Doç.Dr.Cüneyt KILIÇ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i makamında ziyaret ettiler.