ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga İçdaş Fen Lisesi öğrencileri Fen Liseleri IV. Öğrenci Kongresinde Çanakkale'yi temsil ettiler.
![Biga İçdaş Fen Lisesi öğrencileri Fen Liseleri IV. Öğrenci Kongresinde Çanakkale'yi temsil ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/16151452_temsi.jpg)
Biga İçdaş Fen Lisesi öğrencilerinden Alperen Remzi Ünal ve Burak Ulaş Akalın; Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü nün düzenlediği " Söz Gençlerde " temalı Fen Liseleri IV. Öğrenci Kongresinde " Yapay Zeka Algoritmaları ile Sosyal Mesafe Takibi " adlı çalışmayla Çanakkale ilimizi başarılı bir şekilde temsil ettiler.
Öğrencilerimiz Alperen Remzi Ünal ve Burak Ulaş Akalın'ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederiz.