ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga İÇDAŞ Fen Lisesi 55. Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Bölge Üçüncüsü Oldu
![Biga İÇDAŞ Fen Lisesi 55. Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Bölge Üçüncüsü Oldu](/meb_iys_dosyalar/2024_03/07123415_whatsappimage20240307at11.55.55.jpg)
Biga İÇDAŞ Fen Lisesi 9.sınıf öğrencilerinden Bora Tunç ÖZDEN, Doğu TEKDUR, Hasan Barış ÇALIŞKAN ve Danışman Öğretmenleri Murat ÖBEK ile birlikte 55. Tübitak 2204-A Lise araştırma projeleri yarışmasında Yazılım alanında "YİTU İLE HER ZAMAN GÜVENDEYİM" isimli proje ile 4-7 Mart 2024 tarihinde düzenlenen Bölge Finallerinde, bölge üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ederiz.