ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu Miniklerinden Çocuk Şenliğine Davet
![Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu Miniklerinden Çocuk Şenliğine Davet](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26165645_IMG_2106.jpg)
Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Meryem CANAKAY, Müdür Yardımcısı Ayver DEVECİ ve bünyesinde faaliyet gösteren Uygulama Anaokulundan 4 öğrenci ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN’i makamında ziyaret ederek 2 Mayıs 2019 tarihinde Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anaokulu bahçesinde yapacakları Çocuk şenliği programına davet ettiler.