Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Futsal Takımı İl Birincisi Oldu
![Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Futsal Takımı İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2019_02/11152311_IMG-20190211-WA0013.jpg)
Çanakkale Okullar arası yapılan futsal şampiyonluk karşılaşmasında Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Futsal takımı il birincisi oldu.
07/02/2019 tarihinde ÇOMÜ spor salonunda yapılan Futsal Kızlar Yarı final Karşılaşmasında Gelibolu Atatürkl Anadolu Lisesini 2-0 kazanarak Final oynamaya hak kazanmıştır.
Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı 1-3 Mart 2019 tarihleri arası Çanakkale’de yapılacak bölge müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerdir.
Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Engin GÜVEN’i tebrik ediyor, ilimizi temsilen katılacakları bölge müsabakalarında başarılar diliyoruz.