ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anaokulu öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´e Öğretmenler Günü ziyareti
![Anaokulu öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´e Öğretmenler Günü ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/23111852_23916577_1527854897293068_1268726575906334327_o.jpg)
Gümüşçay Çocuklar Gülsün Diye Olcay Doğan Anaokulu öğretmen ve öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´i makamında ziyaret ederek yaptıkları çalışmaları hediye ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, öğrencilerin bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere teşekkür etti.