ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası Coşkuyla Kutlandı
![8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası Coşkuyla Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/16110531_IMG-20180316-WA0042.jpg)
Öğrencilerin bilime, bilimsel düşünceye, gelişen teknolojilere ilgisini çekmek; bilgi, beceri ve üretim yeteneklerinin gelişmesine aktif eğitim ve öğretim yöntemiyle katkıda bulunmak amacıyla 8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası kutlandı. Atatürk Fen Lisesinin hazırladığı törene Kaymakam Mustafa CAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, okul/kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.