ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finaline katılacak olan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’i makamında ziyaret etti

50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finaline katılacak olan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi  öğretmen ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’i makamında ziyaret etti

50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finaline katılmaya hak kazanan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Fikret Can, proje danışmanı coğrafya öğretmeni Alper Çevik ve proje hazırlayan öğrencilerden Emir Sürgit ve Mustafa Öz  19/02/2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’i makamında ziyaret etti.

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığına yapmış oldukları “Tarımsal Veri-mi Arttırma Çapa”sı projesini tanıttılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ederek, Bursa 25 Şubat 2019 tarihinde Uludağ Üniversitesinde düzenlenecek bölge finalinde başarılar diledi.

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.