ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Engelsiz bir yaşam için yürüyüş düzenlendi. 
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Engelsiz bir yaşam için yürüyüş düzenlendi. Yürüyüşe Biga Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, Biga Belediye Başkanı İsmail IŞIK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN, İlçe Emniyet Müdürü Murat SARI, Biga Engelliler Derneği Başkanı Havva BACAK, Basın Mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Dünya Engelliler Günü ile ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN İnsanlar, engeller yüzünden başarılı olamadıklarını düşünürler; oysaki yürünen bir yolda eğer engel yoksa yolun sonunda gerçek bir başarı da yoktur. Hiçbir engelliliğin bilerek ve isteyerek olmadığını unutmayalım. Her normal insanın bir engelli adayı olduğu gerçeğini aklımızdan çıkarmayalım. Bu duygu ve düşüncelerle, hepimizi hayata bağlayan sevgi ve yaşama sevincinin sonsuza kadar kalplerinizde bulunmasını diliyor, bütün engellilerimize yürekten sevgilerimi sunuyor, Dünyaca kutlanan “ENGELLİLER GÜNÜNÜ” kutluyorum.

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.