ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Genel Değerlendirme Toplantısı yapıldı.
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Genel Değerlendirme Toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06091522_img_6685.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen başkanlığında resmi ve özel okul müdürlerinin katılımıyla Biga Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Genel Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda 2023 - 2024 eğitim öğretim yılının genel olarak değerlendirmesi yapıldı.