2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı eTwinning, Erasmus+ Projeleri Tanım ve Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı
![2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı eTwinning, Erasmus+ Projeleri Tanım ve Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/18160638_WhatsApp_Image_2021-10-18_at_12.27.42_1.jpg)
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı eTwinning ve Erasmus+ Projeleri Tanım ve Yaygınlaştırma toplantısı Kaymakam Erdinç DOLU başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN ve ilçemizde eTwinning Projeleri yürüten öğretmenlerin katılımıyla Havuz Cafede yapıldı.
Toplantıda; "eTwinning" ve Erasmus+ platformunu görüşmek ve yaygınlaştırmak amacıyla, ilçemizde bugüne kadar eTwinning ve Erasmus+ projeleri kapsamında yapılan proje çalışmalarının genel değerlendirmesi yapıldı. Ardından önümüzdeki süreçte planlanan hususlar üzerinde duruldu.
Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ve yapılan teşekkür konuşmalarının ardından sona erdi.