ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Eylül Gençlik Merkezinin Hat ve Filografi Sergi Açılışı Yapıldı
11/05/2016 tarihinde Biga Belediyesi kent merkezinde 18 Eylül Gençlik Merkezinin İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı destekli Biga Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ortaklaşa düzenlediği Hat ve Filografi sergi açılışı yapıldı.![18 Eylül Gençlik Merkezinin Hat ve Filografi Sergi Açılışı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_12085749_manet.jpg)
Sergi açılışına İl Dernekler Müdürü Resul KARAKURT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal ASLAN, İlçe Müftüsü Fahri TÜFEKÇİOĞLU, İlçe Spor Müdürü Celal AVCI, Halk Eğitim Müdürü Ali Hikmet CEVHER, Okul/Kurum Müdürleri, Öğretmen ve öğrenciler katıldı.