15 Temmuz Şehitleri Anısına Program Düzenlendi
Çanakkale Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ve İlçemiz İmam Hatip Ortaokulları iş birliği ile Atatürk Kültür Merkezinde 05/01/2017 tarihinde saat 13:30’da 15 Temmuz Şehitleri Anısına program düzenlendi.![15 Temmuz Şehitleri Anısına Program Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_06162900_12.jpg)
Çanakkale Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ve İlçemiz İmam Hatip Ortaokulları iş birliği ile Atatürk Kültür Merkezinde 05/01/2017 tarihinde saat 13:30’da 15 Temmuz Şehitleri Anısına program düzenlendi.
Programına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Murat BÜYÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN, Şube Müdürümüz Müjdat YÜKSEL, Okul/Kurum Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Programda Kuranı Kerim tilaveti, şiirler, oratoryo gösterisi yapıldı. Program yoğun duygulu anlar yaşandı. Programa emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.