ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
111 Nolu Biga Ova İşçi ve Öğrenci Servisi Başkanı Hüseyin DARICI İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'i makamında ziyaret etti
![111 Nolu Biga Ova İşçi ve Öğrenci Servisi Başkanı Hüseyin DARICI İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'i makamında ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2021_11/04115247_IMG_3758.jpg)
111 Nolu Biga Ova İşçi ve Öğrenci Servisi Başkanı Hüseyin DARICI 04/11/2021 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´ i makamında ziyaret ederek öğrenci taşıma konusunda değerlendirmeler ile birlikte görüş alışverişinde bulundular.